Viessmann Vitodens 100-W

mam komplet s vitocal 100w zasobnikom

• parada
    • nic

parada

• Kotol je tichý ma trojcestný ventil čo je výhodou pri externom zásobníku teplej vody. Jednoduché ovládanie TUV a ústredného kúrenia.
    • Kotol nie je taký úsporný ako deklaruje Viessmann. Spotrebujem rovnako m3 ako pri starom kotly.

Kotol neodporúčam vzhľadom na vysokú cenu, malú úspornosť a servisné poplatky.

• , zakúpené v pohodadomova.sk

• zatiaľ bez chyby

s nákupom a produktom som spokojný - odporúčam všetkým zákazníkom

• Malý,úsporný,mám ho asi 5 rokov.
    • Nedá sa pripojiť inteligentná riadiaca logika pre solárny systém,až od Vitodens 200. Aj tak mám k nemu napojený solárny systém,ide o.k.

Niektorí technici ho neodporúčajú,neviem kvoli čomu,
    ja s ním nemám problémy.ISto je model 200 lepší.